flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Увага! Інформація щодо оголошень про виклик до суду

Відповідно до листа Державної судової адміністрації України від 24.01.2018 року №10-2141/18 “Про розміщення оголошень про виклик на офіційному веб-порталі судової влади України” Апеляційний суд Тернопільської області повідомляє,

що відповідачі, треті особи, свідки по справах, що перебувають на розгляді в Апеляційному суді Тернопільської області, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи яких невідоме, а також заінтересовані особи у справах про видачу обмежувального припису викликаються до суду через оголошення, які публікуються на офіційній сторінці Апеляційного суду Тернопільської області веб-порталу Судової влади України у розділі “Громадянам” - “Судові виклики та повідомлення”.

З дня розміщення оголошення про виклик особа вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи.

Оголошення буде розміщене не пізніше ніж за 10 днів, а в разі розгляду справи про видачу обмежувального припису – не пізніше 24 години до дати відповідного судового засідання. З опублікуванням оголошення про виклик особа вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи.

 

Повідомлення про виклик до суду Грималюк Олени Іванівни
с. Городок Тернопільська обл., Заліщицький р-н

від 14 лютого 2018 року

Апеляційний суд Тернопільської області ( вул. Кн. Острозького, 14 а, м. Тернопіль, 46000, тел./факс (0352)52-41-64, е-mail:inbox@tea.court.gov.ua)

 

Повідомлення про засідання

Справа № 597/1165/17

Провадження № № 22-ц/789/147/18

 

Апеляційний суд Тернопільської області повідомляє Вам, що розгляд цивільної справи за апеляційною скаргою Фортельного Василя Андрійовича на заочне рішення Заліщицького районного суду від 30 листопада 2017 року у справі за позовом Фортельного Василя Андрійовича до Грималюк Олени Іванівни про стягнення грошових коштів

відбудеться 26 лютого 2018 року об 11.00 год. у приміщенні Апеляційного суду Тернопільської області (адреса: м. Тернопіль, вул. Князя Острозького,14-А).

 

Одночасно повідомляємо, що у випадку неявки відповідача у призначений час або неповідомлення про причини неявки справа буде розглянута за його відсутності за наявними доказами на підставі ст. ст. 223, 372 ЦПК України.

 

Суддя Апеляційного суду Тернопільської області Дикун С.І