flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

 

Відповідно до вимог статті 20 Закону України «Про звернення громадян», статті 20 Закон “Про доступ до публічної інформації”, Закону “Про судоустрій і статус суддів”, Інструкції з діловодства та методичними рекомендаціями по організації та веденню роботи із зверненнями громадян у загальних місцевих та апеляційних судах, ДСА України розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту,

Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів. У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до місяця з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

Громадяни можуть надсилати свої звернення поштою за адресою: 46006, м. Тернопіль, вул Князя Острозького, 14а

електронною адресою: inbox@tea.court.gov.ua

або подати безпосередньо у канцелярію судової палати з розгляду кримінальних справ (2 пов., 229 каб., телефон для довідок - (0352) 52-71-93) або у канцелярію судової палати з розгляду цивільних справ (2 пов., 221 каб., телефон для довідок (0352) 25-28-28).