flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Скандальному екс-директору тернопільського ВПУ відмовили у поновленні на посаді

23 березня 2018, 11:04

Колегія суддів відхилила апеляційну скаргу колишнього директора профтехучилища щодо поновлення на посаді

Depo.Тернопіль
 

Колегія суддів судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Тернопільської області залишила без змін рішення Тернопільського міськрайонного суду від 27 листопада 2017 року, яким Андрію Каплуну відмовлено у скасуванні наказу МОН про звільнення його з посади директора Тернопільського вищого професійно-технічного училища ресторанного сервісу і торгівлі, передає Dеpo.Тернопіль з посиланням на прес-службу Апеляційного суду.

У липні 2017 року екс-директор ВПУ звернувся з позовом щодо поновлення на роботі і стягнення з навчального закладу середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Відмовляючи Андрію Каплуну у позові, суд першої інстанції виходив із того, що при звільненні позивача Міністерство освіти та науки України діяло в межах Положення про МОН України, затвердженого постановою КМУ від 16 листопада 2014 року № 630, пункту 6.2 Статуту ДПТНЗ "Тернопільське вище професійно-технічне училище ресторанного сервісу і торгівлі" та пунктів 26, 27 Контакту від 22.08.2011. Позивача звільнили у зв'язку з закінченням дії контракту на наступний день після видання наказу про поновлення на підставі рішення Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 12 квітня 2017 року, трудові відносини фактично не тривали, що спростовує твердження позивача про автоматичне продовження строку дії контракту за згодою сторін.

Дослідивши матеріали апеляційної скарги та заслухавши доводи сторін, колегія суддів судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Тернопільської області прийшла до висновку, що рішення суду першої інстанції ухвалено з додержанням норм матеріального та процесуального права і підстав для його скасування немає, а тому постановила апеляційну скаргу Андрія Каплуна залишити без задоволення, а рішення Тернопільського міськрайонного суду - без змін.

Нагадаємо, Каплун "прославився" на всю країну непедагогічними методами виховання. Вихованці ВПУ оприлюднили в соцмережах відео, на якому видно, як директор закладу привселюдно принижує студентів.

Каплуна звільнили, але згодом він поновився і навіть отримав компенсацію.

Посилання на джерело: https://ternopil.depo.ua/ukr/ternovpol/skandalnomu-eks-direktoru-ternopilskogo-vpu-vidmovili-u-ponovlenni-na-posadi-20180322746704