flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

На Тернопільщині винесли вирок няні, яка обікрала дітей під час сонної години у дитсадочку

22 серпня 2018, 10:30

На суді жінка визнала свою провину та розкаялася у скоєному.

Чортківський районний суд Тернопільської області виніс вирок У дитсадку на Рівненщині няня до госпіталізації побила 5-річну дитину У дитсадку на Рівненщині няня до госпіталізації побила 5-річну дитину няні дитячого садочка, яка двічі обікрала вихованців закладу.

Про це 21 серпня повідомляє прес-служба суду.

Помічниця вихователя місцевого дитсадку №8 "Ромашка", 32-річна Світлана К.,  17 і 21 квітня цього року під час сонної години зняла зі сплячих дітей золоті прикраси - сережки у хрестик. Після цього вона здала їх у ломбард.

Читайте також: На Сумщині няня прив'язала 7-річну дитину до дерева в лісі біля кладовища На Сумщині няня прив'язала 7-річну дитину до дерева в лісі біля кладовища На Сумщині няня прив'язала 7-річну дитину до дерева в лісі біля кладовища

На суді жінка визнала свою провину та розкаялася у скоєному. Окрім того, вона відшкодувала батькам дітей завдані збитки.

Враховуючи це, суд вирішив покарати няню двома роками позбавлення волі умовно зі встановленням одного року іспитового строку.

Посилання на джерело: https://tsn.ua/ukrayina/na-ternopilschini-vinesli-virok-nyani-yaka-obikrala-ditey-pid-chas-sonnoyi-godini-u-ditsadochku-1204848.html