flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Прес-служби

 Ми живемо в інформаційному суспільстві,

і Конституцією України, Законом “Про інформацію” кожному громадянину країни гарантується право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації

своїх прав, свобод і законних інтересів.

Утім, реалізація права на інформацію не повинна порушувати громадські, політичні, економічні, соціальні та інші права, свободи і законні інтереси інших громадян, права та інтереси юридичних осіб.

Сьогодні питання ефективної співпраці судів та журналістів є досить актуальним. Взаємодія апеляційного суду Тернопільської області зі ЗМІ не можлива без взаємної поваги до свободи слова, що уособлюють журналісти, та

дотримання незалежності правосуддя, яке гарантує суд.

Збалансувати інтереси нашої співпраці допоможе дотримання конституційних цінностей — вільної, відкритої преси та справедливого, законного суду.

Співпраця суду та преси повинна бути опосередкованою, мати проміжну ланку, яка організує і направляє цю співпрацю в правильне русло як з правової, так і з громадської позиції. Таку роль і виконує прес-служба апеляційного суду Тернопільської області.

 

З питань співпраці звертайтеся до головного спеціаліста зв'язків зі ЗМІ

Попович Жанни Миколаївни (0352) 22-00-94

каб. 101 (1 поверх)