flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Оголошено вирок обвинуваченим у вбивстві депутата Віталія Ващенка

03 квітня 2018, 15:50

   02 квітня 2018 року колегія суддів Зборівського районного суду Тернопільської області завершила розгляд кримінального провадження  щодо обвинувачення громадян Олександра З., Станіслава Б., Олексія Ц. та Максима К. у  вчиненні вбивства депутата Кременецької міської ради Віталія Ващенка.        

     Суд дійшов висновку про доведеність вини обвинувачених, які діючи умисно, з корисливих мотивів, за попередньою змовою групою осіб, виконуючи замовлення невстановленої слідством особи, вчинили   вбивство потерпілого Ващенка В. та призначив покарання:

     Олексію Ц. – у виді позбавлення волі строком на тринадцять років з конфіскацією майна;

     Олександру З.- у виді позбавлення волі строком чотирнадцять років з конфіскацією майна;

      Максиму К.  - у виді позбавлення волі строком на тринадцять років і шість місяців з конфіскацією майна;

      Станіславу Б. - позбавлення волі, із застосуванням ст.69 КК України, строком на чотири роки з конфіскацією майна,  оскільки він був лише пособником і безпосередньо не брав участі у підготовці і виконанні злочину.

      Вирок  не набрав законної сили і  може бути оскаржено до Апеляційного суду Тернопільської області через Зборівський районний суд на протязі 30 діб з дня його проголошення, а обвинуваченим, який перебуває під вартою - на протязі 30 діб з дня отримання копії вироку.

      Пошук в ЄДРСР судових рішень по вказаному кримінальному провадженню можна здійснити за номером № 601/2038/16-к .  

 

      Прес-служба суду