Вчора, в Апеляційному суді Тернопільської області оголосили повний текст ухвали для жителя області Юрія Б., якого підозрюють у продажі, виготовленні та розповсюдженні наркотичних препаратів. Чоловіка залишили під вартою до 11 березня цього року, або ж суддя визначив альтернативний захід у вигляді 500 000 гривень застави.

До слова, ми зазначали раніше, що під стінами суду третій день голодує дружина пана Юрія – Оксана. Жінка чекала на рішення суду та обіцяла, що буде й надалі голодувати, якщо чоловіка не відпустять додому.

Натомість, після оголошення ухвали, жінка зібрала речі і поїхала. Під стінами суду жінка розповідала, що її чоловіка затримали два місяці тому, хоча він не винний, до того ж у нього хворе серце, та й вдома при обшуку нічого так і не знайшли.

У суді ж заслухавши доводи сторін, з’ясувалося, що Юрій Б. підозрюється у вчиненні тяжкого злочину, а саме у незаконному придбанні, зберіганні та збуті психотропних речовин, вчинених повторно, за попередньою змовою групою осіб, особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений ст. 309 КК України.

При цьому надані стороною обвинувачення докази, а саме показання свідка та висновок судової експертизи підтверджують, що підозрюваний незаконно придбав, зберігав і збув психотропну речовину.

Оцінюючи доводи захисника про недоведеність винуватості Юрія Б., колегія суддів вказала, що наявні на даному етапі розслідування докази є достатніми для визнання обґрунтованою пред’явленої йому підозри та залишення чоловіка під вартою до 11 березня або ж внесення застави у розмірі півмільйона гривень.

Також у суді було встановлено, що підозрюваний не працює, а також перебуває на обліку у Тернопільському обласному наркологічному диспансері через розлад психіки і поведінки внаслідок вживання опіоїдів, раніше неодноразово судимий за подібні злочини.

Та в ухвалі також сказано, що якщо чоловік не зможе за станом здоров’я перебувати під вартою, і будуть відповідні докази, то його обіцяють відпустити, пише "Без Табу".

https://www.0352.ua/news/1945243