flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Три роки проведе за ґратами браконьєр з Тернопільщини, який побив єгеря

13 квітня 2018, 09:54
3,5 роки ув’язнення і 15 тис. грн. компенсації моральної шкоди присудив Лановецький районний суд браконьєру за побиття єгеря.

«15 листопада 2015 року, в обід, обвинувачений з групою мисливців зайшов у приміщення Лановецької районної організації Українського товариства мисливців і рибалок та двічі вдарив кулаком єгеря Юрія Т., спричинивши йому легкі тілесні ушкодження», - повідомили у прес-службі апеляційного суду області.

Конфлікту передував інцидент,  який виник між єгерями та чотирма мисливцями, які полювали на території лісовідтворюючої ділянки агроформування Бережанської сільської ради. З метою припинення незаконних дій у чоловіків вилучили відстрілочні документи.

З лісу група мисливців, на чолі з обвинуваченим Володимиром Б., прибули до приміщення Лановецької районної організації УТМР, вимагаючи повернути документи. Під час сварки Володимир Б. двічі вдарив єгеря Юрія Т. кулаком по голові.

38-річний обвинувачений вини не визнав, свою участь у вчиненні злочину заперечив.

Проаналізувавши докази в їх сукупності, суд прийшов до висновку про доведеність вини Володимира В. за ч.2 ст. 350 КК України.

Оскільки скоєне правопорушення є злочином середньої тяжкості, суд призначив йому покарання у виді обмеження волі на 3 з половиною роки і стягнув на користь потерпілого 15 тис. грн. спричиненої моральної шкоди.

Джерело: http://ternopoliany.te.ua/zhittya/26339-try-roky-provede-za-gratamy-brakonier-z-ternopilshchyny-iakyi-pobyv-ieheria