flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Відеогалерея

Апеляційний суд Тернопільської області в режимі онлайн долучився до другого Загальнонаціонального Форуму «Незалежні суди та вільні ЗМІ»

Як знайти безкоштовного адвоката

Досить часто громадянину необхідна вторинна правова допомога, що надає держава. Вона полягає в тому, що людина, яка має на це право, може скористатися послугами адвоката, який представлятиме його інтереси в суді з різних питань.

До переліку осіб, які мають право скористатися вторинної правової допомогою, входять учасники АТО, внутрішньо переміщені особи, соціально-незахищені громадяни, інваліди, пенсіонери.

Безкоштовний адвокат - не означає, що поганий. Міністерство юстиції постійно контролює якість роботи юристів, тому з недбайливими фахівцями в подальшому справ не мають. Серед інших переваг, такий підхід дозволяє постійно збільшувати кількість виправдувальних вироків і допомоги громадянам - особливо з глибинки, де нерідкі випадки незаконного затримання людей і маніпуляції ними через низьку правової грамотності.

Для того, щоб скористатися послугами безкоштовного адвоката від держави, звертайтеся в Бюро правової допомоги. Всю необхідну інформацію Ви знайдете на офіційному сайті.