flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Тернопільський апеляційний суд залишив без змін вирок обвинуваченому в смертельній аварії

06 грудня 2018, 16:35

6 грудня 2018 року колегія суддів Тернопільського апеляційного суду залишила без задоволення апеляційні скарги захисників обвинуваченого Сергія Ф, потерпілого Ігоря Б. та прокурора Бучацького відділу Теребовлянської місцевої прокуратури на вирок Бучацького районного суду Тернопільської області від 14 вересня 2018 року.

Цим вироком 31-річного Сергія Ф. визнаного винним за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого) та засуджено до 7 років позбавлення волі з позбавленням права 3 роки керувати транспортними засобами і зобов'язано сплатити сім'ї загиблого 300 тис. грн моральної шкоди.

У судовому засіданні захисники обвинуваченого просили вирок суду скасувати, а справу направити на новий судовий розгляд через істотні порушення КПК. Натомість прокурор та потерпілий, не оскаржуючи мотивувальної частини, просили вирок скасувати та призначити обвинуваченому максимальне покарання, передбачене даною статтею, — 8 років позбавлення волі. В решті вирок залишити без змін.

                        

Розглянувши матеріали справи, перевіривши доводи апеляційних скарг та заслухавши доводи всіх учасників, колегія суддів прийшла до висновку, що суд першої інстанції ретельно перевірив усі матеріали справи та правильно кваліфікував дії Сергія Ф., а тому підстав для задоволення апеляційних скарг немає.

                      

                        

Розгляд апеляційної скарги відбувався у режимі відеоконференції.

Довідка: як встановлено судом, вночі 9 жовтня 2017 року Сергій Ф., керуючи автомобілем “KIA Magentis”, у селі Порохова Бучацького району збив 19-річного Романа Б. Від отриманих травм хлопець помер.

 

Прес-служба Тернопільського апеляційного суду

 

Зберегти